Chovatelská stanice Flat Coated Retriever

Bety

1997-2002

vzpominame bara m 

Fredy Brown Aknel Top

9.12.2007 – 13.6.2012

vzpominame m

Fredy byl naším prvním a zřejmě nejšílenějším flatem. Jeho náhlý odchod nás velmi zaskočil a zarmoutil, ale v našich srdcích zůstane navždy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V nebi je místo zvané Duhový most. 

 Když umře nějaké zvíře, které je tady  na zemi někomu zvláště blízké, odchází přes Duhový most. Jsou tam louky a kopce, kde si naši psí kamarádi mohou spolu hrát. Je tam spousta jídla a vody a slunečního svitu a všichni se tam cítí příjemně a pohodlně. 

 Ten, kdo byl starý, je opět mladý, a ten, kdo byl nemocen, je opět zdráv. Všichni jsou plni  života tak, jak si je pamatujeme ve svých snech. 

Všichni jsou za Duhovým mostem šťastni a spokojeni, ale přece jenom tam každému něco chybí - každý z nich postrádá někoho opravdu blízkého, někoho, koho zanechal tak daleko…

Všichni běhají a hrají si dohromady, ale pak přijde den, kdy se někdo z nich náhle zastaví a zahledí do dálky. Jeho jasné oči zpozorní, jeho tělo se nedočkavě zachvěje. Náhle se oddělí od skupiny kamarádů a rozeběhne se zelenou travou k obzoru, stále rychleji a rychleji.

A tak Tě nalezne - konečně se se svým nezapomenutelným psím kamarádem setkáváš v bláznivě radostném přivítání a již nikdy Vás nic nerozdělí.

Šťastné psí polibky přes celou tvář, tvoje ruce opět objímají milovaného druha, znovu se díváš do těch věrných očí plných lásky. 

Tak dlouho jsi svého kamaráda postrádal, ale nikdy jsi na něho nezapomněl.

A tehdy překročíte Duhový most spolu…